DVERE A ZÁRUBNE

Dvere a zárubne na mieru

Kvalitne a spoľahlivo

Jednou z najdôležitejších a najvýraznejších konštrukčných súčasti interiéru sú práve dvere a okná. Už pri plánovaní Vášho interiéru je nevyhnutné vybrať konštrukčne tie najvhodnejšie dvere a to tak, aby plnili svoju úlohu, pôsobili esteticky a celkovo zapadli do interiéru. Dnešná doba ponúka na výber kvantum technických riešení a ešte väčšie množstvo povrchových materiálov, vzorov a farebných prevedení dverí. Pokiaľ hľadáte dvere v Banskej Bystrici a okolí, v našom štúdiu Vám radi poradíme a vyberieme z naoazaj širokej ponuky.
1. Interiérové dvere
Interiérové dvere pri dokončovaní interiéru už neplnia iba funkciu ale dávajú interiéru nový nádych. Vyberte si z našej ponuky interiérových dverí, kde nájdete interiérové dvere od výrobcov Voster, DRE, Erkado, Invado a ďalších. Upravte charakter vášho bývania pomocou interiérových dverí, obmedzení ste iba svojou fantáziou. Zjednotenie interiéru pomocou plných a presklených interiérových dverí nebolo nikdy jednoduchšie.
2. Zárubne
Obložkové regulovateľné zárubne sú modernou náhradou za klasické kovové zárubne. Elegantný a moderný dizajn patria medzi hlavné prednosti. Všetky zárubne sú dostupné v rovnakom farebnom vyhotovení ako interiérové dvere. Väčšina zárubni je regulovateľná cca. 2 cm, čo uľahčuje montáž na všetky druhy stien a povrchov.

vybrané referencie

Dvere a zárubne
Objavte novú podobu útulnosti: s vysokokvalitnými interiérovými dverami. Náš domov je centrom nášho života, naším útočišťom, našou oázou pohody. Naše interiérové dvere k tomu tiež prispievajú a vášmu domovu prepožičiavajú osobitú útulnosť.

Zavolajte nám

+421 903 053 990, +421 904 410 988
© 2024 M&M výroba nabytku. Všetky práva vyhradené. Unio Solutions, s. r. o.

Please publish modules in offcanvas position.