VSTAVANÉ SKRINE

Vstavané skrine na mieru

Kvalitne a spoľahlivo

Nezabudnite, že každá vstavaná skriňa je vyrobená pre Vás na mieru. Do najmenších detailov sa dá navrhnúť umiestnenie každej jednej police, tyče na vešanie, zásuvky, alebo iných doplnkov, ktoré zvyšujú komfort používania Vašej skrine. Návrh by mal byť tvorený podľa toho, koľko osôb bude nový odkladací priestor využívať, aký je vek resp. výška týchto osôb. Čo všetko sa bude v skrini ukladať. Aký bude pomer oblečenia, ktorý sme zvyknutý ukladať na police alebo vešať na vešiaky.
1. Čo je vstavaná skriňa
Vstavaná skriňa je vždy dodávaná na mieru a tvorí pevnú súčasť priestoru interiéru. Je pevne spojená so stavebnou konštrukciou, so stropom, podlahou alebo stenami. Z tohto vyplývajú aj výhody resp. nevýhody vstavaných skríň…
2. Výhody vstavanej skrine
Pri klasických skriniach nie je možné maximálne využiť priestor od stropu po podlahu, alebo od steny po stenu. Vstavaná skriňa preto poskytuje výhodu najväčšieho využitia priestoru v miestnosti.

Výroba na mieru umožňuje prispôsobiť každý detail vnútorného usporiadania políc, tyčí na vešanie, šuplíkov, resp. doplnkov pre vyšší komfort využitia vstavanej skrine.

Možnosť vstavané skrine zladiť s ostatným interiérom. Výroba na mieru najmä u renomovaných firiem umožňuje obrovskú variabilitu pri voľbe dezénov.

Dodanie vstavanej skrine je bez akýchkoľvek starostí s dopravou, montážou a dokonca s uprataním.

vybrané referencie

Vstavané skrine
Vstavané skrine na mieru sú ideálnym spôsobom, ako vyriešiť úložný priestor a zároveň zladiť interiér podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Šatníková skriňa má mnoho podôb, no tá s posuvnými dverami zároveň ponúka aj množstvo výhod.

Zavolajte nám

+421 903 053 990, +421 904 410 988
© 2024 M&M výroba nabytku. Všetky práva vyhradené. Unio Solutions, s. r. o.

Please publish modules in offcanvas position.